Сумчанка, яка випала з тролейбуса, проходить обстеження

Жінка випала з тролейбуса, а він поїхав далі. Сталося це у Сумах вчора ввечері. Наразі травмована проходить обстеження. Сьогодні жінка звернулася до міського травмпункту. Повідомляє UA:Суми.

Галина Єфремова, травмована, розповіла:

«Зупинка, я виходжу, але ж транспортний засіб закриває між мною двері й виходом, і продовжує свій рух. Я випадаю, а він їде. Я падаю на асфальт, спиною. Не розумію у чому справа, він від’їжджає. Але за 6-10 метрів, не скажу точно, тролейбус зупиняється. Я піднімаюся, намагаюся до нього підійти. Стоїть кондуктор на останній двері й каже: «у чому проблема? Я не винна ні в чому». Я кажу: Як вам не соромно? Я впала, а ви навіть не відреагували. – У чому проблема ми нічого не знаємо. І закривають переді мною двері».

Галина Ефремова отримала забій спини та ліктя. Впродовж семи днів вона буде на лікарняному. У комунальному підприємстві «Електроавтотранс» говорять, що проведуть службову перевірку.

Олександр Ситник, в.о. начальника служби руху КП «Електроавтотранс», розповів:

«Ми отримали звернення, в ньому викладено ряд інформації, яку ми маємо перевірити. У нас на це є певний строк, згідно з діючим законодавством України. В цей строк ми проведемо службову перевірку по всій інформації, яка там була викладена. І, у залежності від того, підтвердиться вона чи ні – ми вже будемо приймати заходи до того, хто винен. Водій виконує свою роботу й далі, тому, що дуже багато питань, багато треба провести перевірок”.

За словами Галини Єфремової, вона випала із тролейбуса під номером 7. Сталося це вчора о пів на десяту вечора. Заяву до поліції жінка написала.

Володимир Кузьменко, співробітник відділу комунікацій Нацполіції у Сумській області, розповів:

«Від неї надійшла заява-повідомлення про цю дорожньо-транспортну пригоду і також із лінію 102 також надійшло повідомлення, про те, що ця дорожньо-транспортна пригода сталася. Поліція зареєструвала повідомлення і зараз по даному факту проводить перевірку».

Джерело: sm.suspilne.media