Сумчан запрошують до акції «Чисті водойми – екологічно здорова країна»

До Всесвітнього дня води Держрибагентством ініційовано всеукраїнську акцію «Чисті водойми – екологічно здорова країна», яка відбудеться 23 березня 2019 року о 10.00 годині.

Сумський рибоохоронний патруль підтримує акцію, та в цей день буде здійснювать прибирання берегів водойм на території області, а саме:
в м. Суми, вздовж поворота р.Псел в межах бази «Кринична» та бази «Вітязь»;
– в м. Шостка, мікрорайон Капсуль, вул. Вінниця, озеро Княгницьке;
– в м. Путивль, р. Сейм біля Молчанського монастиря;
– в м. Лебедин, озеро Лебедине.

Рибалкам та всім громадянам нагадують, що згідно з п. 3.13. Правил любительського та спортивного рибальства громадяни, які займаються любительським рибальством, зобов’язані підтримувати належний санітарний стан водойм, не залишати на берегах водойм і на кризі сміття та інші відходи, не допускати засмічення та забруднення водойм іншим чином.

“Запрошуються громадськість, представники ЗМІ та всі, хто не байдужий до навколишнього середовища залучитись до акції і бажає допомогти очистити прибережні захисні смуги уздовж річок та навколо водойм від сміття. Також можна підключитися водолазам та підводним мисливцям, рибалкам, щоб не лише береги, а й дно водойм було в належному стані”, – повідомляє Сумський рибоохоронний патруль.