Стало відомо скільки сумчан оштрафували за порушення карантину

За останню добу в Сумах склали два адміністративних протоколи за порушення правил карантинного режиму, а за весь період карантинних заходів загалом в області – 146. Про це сьогодні, 10 квітня, повідомили в Сумській міськраді.

За повідомленням головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян та юридичних осіб Зарічного районного суду м Суми Юлії Попович, на кінець дня 9 квітня в провадження суддів Зарічного районного суду  надійшло 29 справ про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за вказаною статтею, з них розглянуто 22.

«З цього числа осіб на дев’ять правопорушників накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 тис. грн, також їм доведеться сплатити і судовий збір в розмірі 420 грн. 40 копійок. Вісім правопорушників притягнуті до відповідальності у зв’язку з перебуванням їх в громадських місцях без засобів індивідуального захисту та перебування на вулиці без документів. Одна особа притягнута за те, що нею не було припинено роботу магазинів електротоварів в період запровадженого карантину», – зауважила Юлія Попович.

Також, за її словами, 11 справ закрито у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення, здебільшого протоколи були складені на осіб, які не здійснювали вказану у протоколах діяльність, являлись лише найманими працівниками, тобто такі особи не були суб’єктами правопорушення.

Дві справи закрито через малозначність, у цьому випадку суд обмежився усним зауваженням.

Розгляд справ відбувався з урахуванням конкретних обставин справи та особи правопорушника.