Справа трьох підпільних цехів спрямована до суду

Слідчий податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури спрямував до суду кримінальне провадження стосовно організаторів 3-х незаконних підпільних виробництв етилового спирту із автомобільного склоомивача.

У рамках проведення операції «Акциз-2019» та розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.28 ч.ч. 1, 2 ст.204 КК України встановлено місцевого мешканця, який вступивши у злочинну змову з жителем Житомирщини, купляв обладнання та сировину, необхідні для виготовлення спирту етилового.

Вони спільно орендували нежитлові приміщення у різних містах на території області, де організовували незаконне виробництво: виготовляли розливали та фасували етиловий спирт без дотримання санітарних норм, стандартів та правил гігієни. Готову продукцію зберігали та транспортували з метою подальшого збуту.

За результатами санкціонованих обшуків у кримінальному провадженні, проведених у місцях незаконного масового виробництва та зберігання етилового спирту, а також у автомобілях, якими перевозили готову продукцію з незаконного обігу, вилучено понад 58 тонн сировини та готового етилового спирту загальною орієнтовною вартістю близько 15,5 млн. гривень. Крім того, вилучено обладнання, що забезпечувало масове виробництво, тару для зберігання та автомобілі, якими перевозився контрафактний спирт.

Досудове розслідування кримінального провадження завершено, матеріали спрямовані до суду з обвинувальним актом.