Шахрай розповівши пенсіонерці про «грошову реформу», видурив у неї 2 тис.грн.

Поліція Роменщини розшукує зловмисника, який видурив у пенсіонерки 2 тисячі гривень. Старенька повірила лиходію, котрий сказав, що обмінює старі гроші на нові, та позбулася своїх заощаджень, отримавши в замін папірці.

До Роменського відділу поліції надійшло повідомлення, що до господарства 79–річної жительки одного з сіл завітав незнайомий чоловік. Останній під приводом обміну грошей заволодів 2 тисячами гривень потерпілої, «обмінявши» у бабусі справжні гроші на сувенірні купюри.
На місце події відразу виїхала слідчо–оперативна група. Як розповіла потерпіла поліцейським, самозванець, переконливо розповів пенсіонерці про «грошову реформу». Старенька повірила в це і не вагаючись обміняла свої заощадження на новенькі, «діючі» купюри. Бабусю навіть не насторожив той факт, що лиходій здійснив обмін в збиток собі, передавши на 300 гривень більше ніж треба було. Правоохоронці опитали потерпілу та вилучили сувенірні гроші, залишені злочинцем.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Максимальне покарання, передбачене статтею – обмеження волі на строк до трьох років.

«Шахраї йдуть насамперед, як і в даному випадку, до найдовірливіших – людей похилого віку. І видирають в людей останнє. – говорить Роман Невожай, начальник Роменського відділу поліції – Тож, щоб не потрапити на гачок до аферистів, незнайомців в дім не впускайте, тим більше, не віддавайте їм свої гроші. Вкотре також хочу нагадати, що в нашій державі ніяка грошова реформа не проводиться, обмін купюр не здійснюється! В разі виявлення підозрілих осіб в селі чи місті сповіщайте до місцевої поліції.»