Розшукується зниклий житель Сумщини, який перебував на заробітках у Києві

Маслов Володимир Борисович

56-річний житель Шостки Маслов Володимир Борисович два роки назад поїхав до міста Києва на заробітки та з квітня 2018 року не виходить на зв’язок з рідними. Його місце перебування залишається невідомим. Поліція вживає всіх заходів, аби розшукати чоловіка і розраховує на допомогу небайдужих громадян.

В поліцію з заявою про зникнення свого 56-річного батька звернулась його донька. Жінка розповіла, що батько останні роки їздив на заробітки до столиці України, де працював на будівництві. В квітні минулого року його мобільний телефон перестав відповідати, а місце знаходження батька їй не відоме.    

На його розшук був зорієнтований особовий Шосткинського відділу поліції. Відповідне орієнтування розіслане у всі відділи та відділення поліції України. 

На вигляд розшукуваному 60-65 років, зріст близько 180 см, худорлявої статури. Має сиве волосся з лобною залисиною та сірі очі.Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими. Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку Маслова Володимира Борисовича, прохання повідомити до Шосткинського відділу поліції за адресою: вулиця Свободи, 67, або за телефонами: 050-327-91-48 (чергова частина), або на цілодобову лінію служби «102».