Рятувальники застерігають громадян щодо небезпечності спалювання сухостою

4 квітня працівники 14-ї державної пожежно-рятувальної частини провели профілактичні бесіди з жителями м.Ромни. Людям нагадали основні вимоги пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватись в побуті.

Особливу увагу фахівці приділили запобіганню пожеж в природних екосистемах та забороні спалювання сухої рослинності. Вони наголосили, що такі необдумані дії можуть призвести до страшних наслідків — від знищення флори та фауни, розташованих поруч будівель та навіть до травмування і загибелі людей. 

Громадянам роз’яснили алгоритм поведінки при виявленні таких пожеж. Адже саме від вчасного повідомлення до Служби порятунку за номером «101» та першочергових дій щодо приборкання загоряння залежить чи вдасться не допустити переростанню його у масштабне. 

Для закріплення отриманої інформації людям роздали тематичні пам’ятки. 

Рятувальники застерігають, що у період вихідних небезпека пожеж у природних екосистемах — лісопаркових зонах та на відкритих ділянках значно зростає, оскільки мешканці займаються впорядкуванням городів, інші користуються можливістю відпочити на природі. Тому вкотре закликають громадян бути відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та не спалювати сухостій! 

Управління ДСНС України у Сумській області