Рятувальники підняли з колодязя чоловіка (ВІДЕО)

9 квітня о 09:39 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги.

Телефонував житель м.Лебедин, який почув, що його хтось гукає із сусіднього подвір’я на вул.Чупівка. Він прибіг на крик і побачив господаря цього домоволодіння у колодязі. Чоловік кинув потерпілому мотузку щоб той зміг триматися до прибуття рятувальників.

У практиці лебединських працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій це вже не перший такий випадок. Тому, прибувши до місця виклику вони оперативно приступили до рятувальної операції. У колодязь, глибина якого складала близько 8 м., на мотузці спустили пожежного-рятувальника Ярослава Губченко. Він обв’язав чоловіка рятувальним ременем і прикріпив до страхувальної мотузки. Їх обох колеги Ярослава підняли на поверхню.

Потерпілого, який сильно змерз віднесли до будинку, де лікарі «швидкої» надали йому необхідну допомогу. Чоловіка довелось госпіталізувати до Лебединської центральної районної лікарні. А вже вранці 10 квітня, після проведених медичних заходів, його виписали з лікарні.

Загалом до рятувальної операції від Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалось 6 чоловік особового складу на одній одиниці техніки.