Рятувальники навчають підростаюче покоління правилам безпеки

22 травня працівники Служби порятунку в рамках проведення днів цивільного захисту провели бесіди з учнями Байрацького навчально – виховного комплексу в смт Липова Долина. Також на заході були присутні викладачі інших шкіл району.

Розпочався захід з відпрацювання дій при пожежі, проведенням евакуаційних заходів та навчання правил використання первинних засобів пожежогасіння.

Після відпрацювання практичних дій, дітей та викладачів ознайомили з пожежно – рятувальною технікою та озброєнням, а кожен бажаючий мав змогу відчути себе справжнім рятувальником примірявши апарат для захисту органів дихання та бойовий одяг.

Схожий захід цього ж дня було проведено і в Лебединському районі на базі Лебединського педагогічного коледжу ім. А. С. Макаренко, де в заході також приймали участь студенти та викладацький склад. Окрім відпрацювання практичних дій студентами місцевого медичного коледжу всім присутнім були продемонстровані прийоми надання першої до медичної допомоги потерпілим.Наостанок вихованці та педагогічний склад подякували рятувальникам за змістову зустріч.