Револьвери, патрони, гранати вилучають у жителів Сумщини

За період, від початку проведення поліцейської операції «Зброя. Вибухівка», працівники поліції  вилучили у жителів Сумської області 6 пістолетів та револьверів, 2 обріза, 820 патронів, дві гранати та 710 грам вибухівки. Повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

В ході проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання 35-річного жителя міста Охтирка, працівники поліції виявили та вилучили п’ятнадцять набоїв калібру 7,62 мм. Де чоловік взяв боєприпаси і з якою метою зберігав, з’ясує слідство. 

Під час проведення оперативних заходів, направлених на попередження незаконного обігу зброї,  в одному із сіл Сумського району працівники поліції у 21-річного громадянина виявили і вилучили обріз мисливської рушниці 16 калібру.

За фактом виявлення вогнепальної зброї і боєприпасів, поліція відкрила кримінальні провадження за ч.1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Поліція нагадує, що громадяни, які добровільно здали до органів влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності згідно з ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, нещодавно затримано чоловіка, який приховував холодну зброю у вагоні потягу.