Прикордонники Сумського загону завадили протиправним намірам молдовських провідників

Прикордонники Сумського загону неодноразово виявляли та припиняли протиправні дії службових осіб поїздів закордонного прямування, направлені на незаконне переміщення через державний кордон України товарів та вантажів.

Так, минулої суботи в пункті контролю «Хутір-Михайлівський» під час перевірки поїзду, який слідував з Москви до Кишинева, прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митної служби в черговий раз виявили товари народного споживання, які переміщувалися через кордон з приховуванням від контролю.

Оглядаючи поїзд, прикордонний наряд в конструктивних особливостях трьох пасажирських вагонів виявив загалом 8 сумок з товарами народного споживання. В ямі для білизни охоронці кордону виявили понад 110 книг, в стінці за умивальником робочого купе провідника та в стінці тамбуру – 85 пар спортивного взуття, біля 330 блоків суміші для кальяну та біля 2 кг кедрового горіху.

Як з’ясувалося, у такий спосіб незаконно перемістити через кордон дані товари намагалися троє провідників цього потягу, усі громадяни Молдови.

Наразі виявлені товари вилучені. На правопорушників складені адміністративні матеріали.