Придбали та одразу відсвяткували: у Сумах затримали нетверезого мотоцикліста

Патрулюючи вулицю Леваневського, екіпаж патрульних поліцейських помітив мототранспорт без державного номерного знаку. До того ж, водій та пасажир були без мотошоломів, а характер руху транспортного засобу створював небезпеку на дорозі. Тож, охоронці порядку прийняли рішення зупинити його. Повідомляє прес-служба УПП Сумської області.

За кермом знаходився 47-річний мешканець Краснопільського району. Він мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Сам же громадянин і не заперечував, що вживав алкогольні напої. З його слів, він разом зі знайомим придбав в обласному центрі мотоцикл за досить вигідною ціною, тож і вирішив відсвяткувати цю подію.

Слід додати, що в нього також не було відповідної категорії на право керування придбаним мотоциклом. У присутності двох свідків чоловік відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння.

Патрульні склали на нього адміністративні матеріали за ч.2 ст. 126 (керування без відповідних документів) КУпАП та ст. 130 (відмова від проходження огляду на стан сп’яніння, особою, яка керує авто з ознаками сп’яніння) КУпАП. Мототранспорт евакуювали на спеціальний майданчик.