Приборкуючи загоряння сухостою, вогнеборці врятували від знищення хлібну базу та житловий сектор

8 квітня о 13:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності на відкритій території у смт. Киріківка Великописарівського району. На гасіння направили черговий караул 36-го державного пожежно-рятувального посту. Використавши на гасіння 5 т води о 16:00 загоряння, яке погрожувало поширитись на значну площу, приборкали.

Цього ж дня у Білопільському районі о 16:18 рятувальники були викликані на вул.Центральну м.Ворожба. Як було встановлено, зайнялась суха трава. Поривами вітру вогонь швидко поширювався. Виникла загроза перекидання пожежі на територію та безпосередньо складські приміщення місцевої хлібної бази. На гасіння залучили відділення 41-го державного пожежно-рятувального посту з міста та 20-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру, а також пожежну команду даного підприємства. Спільними зусиллями о 16:36 вогнеборцям вдалось відвернути небезпеку та зупинити полум’я,  яке вже підступило до паркану бази. О 16:55 пожежу ліквідували.

А вже о 22:22 надійшла інформація про загоряння сухостою у передмісті обласного центру в с.Ганнівка. Вогонь погрожував поширитись на приватний житловий сектор, будівлі якого знаходились лише в 50 м. від місця пожежі. Силами двох відділень 1-ї державної пожежно-рятувальної частини о 23:07 рятувальники припинили просування вогню і о 23:58 загоряння приборкали.  

 Всього на гасіння даних пожеж від Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалось 17 чоловік особового складу на 5 одиницях техніки. 

За попередніми висновками фахівців, всі загоряння спричинило необережне поводження з вогнем. Рятувальники вкотре закликають громадян бути відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та не спалювати сухостій, а при виявленні займання у лісах, посадках, на відкритих територіях негайно телефонувати на лінію екстреного виклику «101».