Проведено районний етап фестивалю Дружин юних пожежних

Основним завданням рятувальників є виховання у молодого покоління свідомого ставлення до своєї безпеки та безпеки оточуючих. З цією метою постійно проводиться масова роз`яснювальна робота в навчальних закладах. Окрім цього кожної весни в країні розпочинається фестиваль Дружин юних пожежних під час якого дітлахи демонструють свої знання правил пожежної безпеки та навичок безпечної поведінки.

Так 16 квітня в Садівськму сільському будинку культури відбувся перший етап конкурсу серед навчальних закладів Сумського району. В конкурсній програмі прийняли участь 9 команд. Вихованці навчальних закладів в конкурсі “Домашнє завдання” в ігровій формі, за допомогою пісень та гуморесок продемонстрували свої знання та навички.

За результатами нелегкого протистояння компетентне журі у складі представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, районного управління освіти і науки, будинку дітей та юнацтва визначили трійку найкращих команд, а переможцем було визнано команду Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Запальні дівчата». Всі фіналісти отримали кубки, грамоти та солодкі подарунки від організаторів заходу, а переможець представлятиме район на зональному етапі.