Протягом вихідних на Сумщини викрили 11 наркозлочинів

Протягом вихідних днів працівники поліції Сумщини викрили одинадцять злочинів, пов’язаних із незаконним зберіганням наркотиків. Тепер власникам вилученої наркосировини загрожує кримінальна відповідальність.

Патрулюючи вулиці міста Суми, в поле зору поліції потрапили двоє місцевих жителів. Чоловіки при появі поліцейських вирішили змінити напрямок руху. А коли правоохоронці вирішили їх перевірити та попросили показати свої кишені, чоловіки дістали згортки з марихуаною.

Ще двох жителів обласного центру виявили під час огляду автомобілів. Один з них роз’їжджав містом зі згортком марихуани та пристроєм для її паління, у іншого в салоні автомобіля окрім марихуани правоохоронці знайшли ще й так звані «солі».

Інших любителів марихуани виявили працівники Роменського, Шосткинського, Путивльського та Середино-Будського відділів та відділень поліції. 39-річний сумчанин, раніше судимий 42-річний шосткинець та 29-річний житель Середино-Буди на кухні зберігали згортки з марихуаною, яку, запевняли, іноді курили, а 25-річний путивлянин зберігав наркотики в підвальному приміщенні, подалі від очей рідних.

Все вилучене правоохоронці направили на експертне дослідження. А у відношенні всіх фігурантів за зберігання наркотиків без мети збуту відкрили кримінальні провадження за відповідними частинами ст.309 Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Сумської області