Правоохоронці Сумщини в рамках операції «Мігрант» посилюють боротьбу з нелегальною міграцією

????????????????????????????????????

Правоохоронці Сумщини продовжують вживати спільних системних заходів щодо протидії порушенням міграційного законодавства, зокрема й боротьбі з нелегальною міграцією.

За дорученням Міністерства внутрішніх справ України на території держави, у тому числі й Сумській області, заплановано проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері «Мігрант».

Метою цих заходів є запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, протидії незаконній міграції та порушенням правил перебування іноземців на території України.

Наразі сплановано комплекс практичних заходів, серед яких є нарощування зусиль охорони державного кордону щодо протидії незаконній міграції в межах Сумської області. Зокрема на ймовірних напрямках протиправної діяльності організовано спільне несення служби прикордонників з представниками інших правоохоронних органів.

У тісній взаємодії у заходах візьмуть участь військовослужбовці Сумського прикордонного загону, співробітники оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби України, підрозділи Національної поліції та Державної міграційної служби України.

Підготував Роман Ткач