Правоохоронці Сумщини розшукують псевдо банкіра, який спустошив чужі банківські рахунки

Жертвою зловмисника стала жителька Білопільського району. Жінка продиктувала невідомому данні з отриманого на телефон смс-повідомлення, і у результаті втратила всі свої заощадження.

До правоохоронців Білопілля звернулася місцева жінка та розповіла, що її ошукали на 33 000 гривень. Зловмисник, який їй подзвонив, представився працівника служби безпеки банку і повідомив про технічний збій системи. Для того, щоб захистити клієнтку банку від шахраїв, він попросив назвати цифри з останнього отриманого повідомлення.

Жінка повірила «банкіру» і виконала всі його розпорядження. Та коли наступного дня перевірила баланс своїх карткових рахунків, відразу ж зрозуміла, що вчора розмовляла з шахраєм. Всі гроші з них безслідно зникли. Про подібні шахрайства жінка добре знала, проте ніколи не могла подумати, що таке станеться із нею.

За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочали пошук зловмисника.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян із застереженням не бути занадто довірливими під час спілкування з невідомими і перевіряти отриману інформацію. Пам’ятайте, саме від вашої пильності та обачності залежить збереження вашого майна та ваша безпека.