Постане перед судом крадій чавунних батарей

60-річний житель Путивльського району викрав декілька радіаторів        опалення з будинку односельця. Дві встиг продати, а ось на третій – «погорів». Його планам завадили  працівники поліції.

До чергової частини Путивльського відділення поліції  звернувся 37-річний житель райцентру та повідомив, що з його будинку в одному з сіл району за невідомих обставин  зникли три чавунні радіатори опалення.

Прибувши до села, поліцейські побачили на вулиці і затримали чоловіка, який своєму велосипеді перевозив батарею опалення, щоб здати її на металобрухт. Його опитали – і він зазнався, звідки у нього ця річ. 60-річний місцевий мешканець розповів, що й справді витяг батареї у свого односельця. Оскільки будинок стояв нежилий, він зірвав навісний замок на дверях господарського приміщення та поцупив три чавунні батареї на  шість секцій кожна. Певний час тримав їх у себе вдома, аж поки не трапились випадкові перекупщики, яким він і збув два радіатори трохи більше ніж за тисячу гривен.

Останню хотів доправити до найближчого пункту прийому металобрухту, однак дорогою натрапив на поліцейських, які й завадили його планам.

Стосовно літнього чоловіка слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст.185 Кримінального Кодексу України  «Крадіжка». Тепер йому доведеться не лише відшкодувати завдані збитки, а й постати перед судом.