Поради для водіїв двоколісних

Традиційно, у весняний період на дорогах зростає кількість водіїв двоколісних транспортних засобів. Повідомляє прес-служба УПП Сумської області.

Водії мотоциклів та скутерів — повноцінні учасники дорожнього руху, наділені відповідними правами й обов’язками. Патрульні наголошують, що недотримання норм елементарної поведінки на дорозі може призвести до шокуючи наслідків.

Жителям Сумщини нагадують елементарні правила безпеки, яких потрібно дотримуватися власникам двоколісних транспортних засобів:

✅ їздити на мопеді та мотоциклі дозволяється з 16 років.
✅ водіям двоколісних транспортних засобів категорично забороняється їздити та триматися за кермо лише однією рукою, або не триматися руль взагалі.
✅ водій та пасажири під час їзди на мопеді та мотоциклі мають бути в застебнутих мотошоломах;
✅ перед виїздом необхідно перевірити справність гальма, звукової та світлової сигналізацій;
✅ світловідбивні деталі конструкції слід тримати в чистоті;
✅ транспортні засоби не дозволено ставити на проїзній частині у два й більше ряди. Мотоцикли (як і велосипеди, мопеди) і без бокового причепа дозволяється ставити на проїзній частині не більше, ніж у два ряди;
✅ водії мотоциклів, рухаючись групами, повинні їхати один за одним;
✅ у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості незалежно від ступеня освітлення дороги, а також у тунелях на рухомому транспортному засобі повинні бути ввімкнені фари ближнього (дальнього) світла;
✅ буксирування заборонено мотоциклами без бокового причепа, а також таких мотоциклів, мопедів чи велосипедів.

“Дотримуйтесь ПДР та будьте обережні на дорозі!”, – закликають патрульні.