Поліція розшукує шахраїв,що виманили у сумчанки більше 37 тисяч гривень

Спроба допомогти сину коштувала жінці втрати всіх заощаджень. У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження та ведуть пошуки зловмисників. Про це сьогодні, 7 березня, повідомили в прес-службі Нацполіції Сумщини.

За словами 79-річної сумчанки, вдень їй зателефонував невідомий, який представився співробітником поліції. Він повідомив, що її син спричинив тілесні ушкодження , за що тепер понесе кримінальну відповідальність. Проте справу можна закрити сплативши гроші. Жінка погодилась. Та віддала більше 37 тисяч гривень невідомому, який прийшов до неї додому. Про те, що її ошукали, жінка зрозуміла коли переговорила з сином. 

За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеженням волі на строк до трьох років. 

Правоохоронці вкотре попереджають громадян про необхідність бути уважними та обачними, зважувати всю інформацію, отримувану від незнайомих телефонних співрозмовників, особливо якщо мова заходить про гроші.  І, звичайно, попереджати своїх літніх родичів, аби вони не довіряли занадто заманливим обіцянкам та малозрозумілим пропозиціям.