Поліція перевіряє джерело походження вилучених у жительки Путивля наркотиків та набоїв

Жінка, що викликала працівників поліції з приводу вчиненої співмешканцем сварки, віддала правоохоронцям патрони до малокаліберної гвинтівки та наркотичну сировину.

За її словами, набої вона знайшла на смітнику, а коноплиння начебто залишив на зберігання знайомий. Поліцейські вилучили «знахідки» і наразі в рамках відкритих кримінальних проваджень перевіряють джерело їх походження.

Коли до поліції зі скаргою на агресивні дії свого чоловіка звернулась одна з жительок Путивля, на виклик виїхали місцеві поліцейські. Вже на місці події вони з‘ясували, що співмешканець заявниці влаштував конфлікт, будучи у стані алкогольного сп‘яніння. І хоча чоловік з приїздом правоохоронців швидко вгамувався, все ж таки поліцейські вирішили оглянути житло. І знайшли в помешканні пакунок з коноплею та пристрій для її куріння. Зі слів жінки, всі ці речі належать знайомому співмешканця, який донедавна у них гостював, і залишив пакунок, аби не носити з собою.

Згодом оперативники розшукали ймовірного власника дурман-зілля – ним виявився 40-річний путивлянин, що й до цього раніше потрапляв в поле зору поліцейських. Своєї причетності до зберігання в чужім будинку наркотичної сировини він не заперечував, лише стверджував, що використовував її виключно задля власного вживання. Окрім того, заявниця скористалася нагодою і видала поліцейським ще 20 патронів до малокаліберної гвинтівки. За її словами, вона знайшла їх ще влітку на сміттєзвалищі й принесла додому, але за господарськими клопотами скоро про них забула.

Наразі всі «знахідки» вилучені і в рамках кримінальних проваджень, відкритих за ознаками ч.1 ст.309 та ч.1 ст.263 КК України, направлені на експертне дослідження. Слідчі перевіряють джерело походження і набоїв, і марихуани.

Використано ілюстративне фото.