Поліцейські Сумського району привітали ветеранів з 74-ю річницею великої Перемоги

Урочистості, присвячені  Дню памʼяті та примирення і 74-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися у селищі Сад Сумського району, біля меморіалу Невідомого солдата.

Серед тих, хто прийшов вшанувати памʼять визволителів, схилили голову перед безсмертним подвигом солдатів минулої війни і працівник Сумського районного відділу поліції.

Правоохоронці згадали поіменно всіх ветеранів,  хто після закінчення війни присвятив своє життя служінню Закону та Правопорядку.

Серед них   — колишня працівниця райвідділу Пиріна Любов Петрівна. Вона пішла на війну у 16 років, «приписавши» собі один рік. Через чотири роки  познайомилась зі своїм чоловіком, Іваном Миколайовичем, що служив у танкових військах і свого часу був учасником Курської битви.

Любов Петрівна зустріла Велику Перемогу у Берліні, і, за прикладом багатьох своїх однополчан, розписалась на стінах Рейхстагу.

Сьогодні жінка, не зважаючи на свій солідний вік і притаманні йому хвороби, тримається бадьоро,   активно відслідковує події у державі в цілому та на Сумщині зокрема, спостерігає за громадським життям, аналізує почуте та побачене у новинах. Говорить: їй тяжко переживати не економічні негаразди, а саме розлад у суспільстві. Пригадує колишніх своїх колег та однополчан, показує старі світлини.

Вітаючи Любов Петрівну зі святом Перемоги, начальник Сумського райвідділу поліції Вадим  Теличко, начальник СЛМТЗ Павло Радченко і старший інспектор сектору кадрового забезпечення Наталія Анісімова побажали жінці і на майбутнє зберігати життєрадісний настрій і міцність духу, зичили наснаги, добробуту, любові та поваги рідних і близьких,  і на честь свята вручили їй квіти і подарунок.

Відділ комунікації поліції Сумщини