Піротехніки знищили арсенал із 41 боєприпасу (ВІДЕО)

5 квітня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), у Охтирському районі проведено роботи зі знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни. 

За попередніми даними, поблизу с.Велике Озеро під час проведення земляних робіт з впорядкування території місцеві жителі виявили у значній кількості підозрілі металеві предмети, зовні схожі на боєприпаси. 

На місце виклику прибули роменські піротехніки, які ідентифікували знахідку як 36 мінометних мін (120, 82, 50 мм) та 5 артилерійських снарядів (122, 76 мм.). Небезпечний арсенал знаходився на відстані 1,4 км. від житлових будинків. Застарілу вибухівку піротехніки вилучили, вивезли та знищили у спеціально-відведеному місці шляхом підриву.

Громадяни повинні пам’ятати, що боєприпасів або схожих на них предметів не можна навіть торкатися та у жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку «101». 

Управління ДСНС України у Сумській області