Підривника нічного клубу у Сумах залишили під вартою

У Зарічному районному суді Сум розглядали клопотання прокурора про продовження тримання під вартою чоловіка, який влітку минулого року підірвав бойову гранату у приміщенні нічного клубу «Луна», що у 10-му мікрорайоні міста.

«Особа є обвинуваченою у вчиненні ряду злочинів, серед яких є тяжкий злочин, за який передбачено покарання від 15 років, до довічного позбавлення волі», — говорить прокурор обласної прокуратури Дмитро Биченко.

«Підзахисний має постійне місце проживання, раніше ніколи не притягувався до кримінальної, адміністративної відповідальності, частково відшкодував завдану шкоду потерпілим, частково визнав свою вину, тому є всі законні підстави обрати більш м’який запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту», — зазначає адвокат обвинуваченого Валерій Бондар.

«Переховуватися від правоохоронних органів я не збираюся, зобов’язуюсь ходити на усі засідання суду, нетреба мене десь ловити», — говорить обвинувачений Сергій Василець.

«Суд постановив: клопотання прокурора задовольнити, у задоволенні сторони захисту відмовити. Продовжити строк тримання під вартою Васильця Сергія Вікторовича до 8 липня 2019 року включно», — головуючий по справі суддя Олексій Сибільов зачитує постанову.

Наступне засідання по справі відбудеться 28 травня.

Нагадаємо, гранату РГД-5 у нічний клуб «Луна» в Сумах кинули на світанку 10 червня минулого року. Вибухом було травмовано вісім людей.

Джерело: UA:Суми