Під Сумами загорівся будинок

5 грудня о 15:01, да Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про пожежу в будівлі, що не експлуатується по вул. Макаренко в с. Верхня Сироватка. Про пожежу повідомив випадковий перехожий, який побачив дим та полум’я з під покрівлі будинку. на місце події було направлено черговий караул 2 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежну команду с В. Бобрик.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено стіни на площі до 15 кв. м. та покрівлю на площі до 10 кв. м., утворилась загроза подальшого поширення вогню на вершу споруди. Для безперебійної роботи пожежно – рятувальних підрозділів автоцистерни довелось до заправляти від водонапірної башти, яка була розташована на відстані 1 км від осередку горіння.

О 15:20 загоряння локалізували, а о 17:43 – витративши на гасіння близько 10 тон води, повністю ліквідували. Всього на гасіння було залучено 1 одиниця спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області та 1 автомобіль та 1 працівник добровільної пожежної команди с. В. Бобрик.

Управління Державної служби України
з надзвичайних ситуацій у Сумській області