Під приводом обміну грошей псевдо-соцпрацівниця обікрала 80-річну пенсіонерку

Жителька Охтирки довірливо впустила до своєї оселі незнайому жінку, а після їх візиту виявила зникнення 15 тисяч гривень.

Зі слів потерплої, вдень до неї прийшла соцпрацівниця і розповіла, що в країні йде грошова реформа і вони допомагають літнім людям міняти гроші. Тож, якщо бабуся має будь-які заощадження, може скористуватись її послугами, нікуди не йдучи.  Старенька запросила незнайому в дім та пішла до своєї схованки. Гостя прослідувала за нею та почала розмови про буденні проблеми пенсіонерів. Аж раптом вона згадала, що на неї чекають та покинула будинок жінки.  

За словами бабусі, в кімнаті вони були вдвох. Проте, зізнається, неодноразово відволікалась, чим і могла скористатись зловмисниця. 

Нині по даному факту правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та ведуть пошуки зловмисниці.

А поліцейські вкотре звертаються до громадян з проханням, не довіряти незнайомцям, не впускати їх до своїх осель під жодним приводом. І дотримуватись елементарних заходів безпеки, які допоможуть вберегтись від подібних зловмисників, і заощадження при цьому залишаться цілими.