Пенсіонер з Сум віддав 70 тис грн за фейкове притягнення онука до кримінальної відповідальності

Саме таку суму віддав потерпілий шахраям за, начебто, не притягнення онука до кримінальної відповідальності. В поліції розпочали кримінальне провадження і вживають заходів щодо розшуку зловмисників.

Подія сталася вчора. Близько 10 години вечора до поліції із заявою про шахрайство звернувся 83-річний сумчанин. Повідомляє відділ комунікації поліції Сумщини.

Сумчанин розповів, що йому зателефонував невідомий, який назвався працівником правоохоронного органу і повідомив, що його онук скоїв ДТП і є постраждалі. За не притягнення онука до відповідальності телефонний співрозмовник запросив гроші.

Старенький погодився віддати всі свої заощадження, аби «залагодити ситуацію». Гроші передав незнайомцю,який прийшов до нього. І лише потім зрозумів , що його ошукали. Сам він і досі не може чітко пояснити чому повірив, бо був обізнаний із засобів масової інформації про подібні види шахрайства . 

В поліції заяву чоловіка зареєстрували і розпочали кримінальне провадження.

Правоохоронці вкотре закликають громадян не довіряти незнайомцям і перевіряти будь-яку отриману інформацію, перш ніж приймати рішення.