Освітні заклади Конотопщини готуються до нового навчального року

У школах району створюють нове освітнє середовище для комфортного навчання та вільного розвитку учнів

«Першочергове завдання, що стоїть  перед владою та закладами освіти району – забезпечення сучасного освітнього простору для майбутніх першокласників. Відповідно до прогнозованих показників, до шкіл району  у 2019-2020 навчальному році прийдуть 125 учнів», – зазначив начальник районного відділу освіти Микола ВЕРБНЯК.

За його словами, облаштування нового освітнього середовища здійснюється  за кошти бюджетів усіх рівнів – державного, районного, бюджетів селищної та сільських рад.

Зокрема, для майбутніх першокласників за кошти державного бюджету придбано меблі для майбутніх першокласників у 10 закладів освіти.

Крім того, усі 15 класів класних кімнат повністю забезпечені мультимедійними комплексами, до яких входить інтерактивна дошка, проектор, ноутбуки для вчителя, принтери, нетбуки для учнів. На це витрачено майже 1,8 мільйона гривень з районного бюджету.

Ведеться робота і щодо замовлення дидактичного матеріалу для організації освітнього процесу у 1 та 2 класах, на придбання якого передбачено більше 128 грн. коштів субвенції з державного бюджету. Замовлено музичні інструменти  для Юрівського НВК та Попівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» за кошти державного бюджету.

«Наше завдання – створити нове освітнє середовище для комфортного навчання та вільного розвитку школярів, для комфорту вчителів і самих батьків, як цього вимагає Нова українська школа», – додав Микола ВЕРБНЯК.