Обвинувачений у підриві банкомату у Сумах та пораненні правоохоронця вирішив одружитися

Сьогодні у Зарічному райсуді Сум розглянули клопотання обвинуваченого у підриві банкоматів про зняття арешту з його паспорта та податкової картки задля укладання шлюбу в СІЗО.

Суд клопотання задовольнив. Від коментарів обвинувачений та його майбутня наречена відмовились.

Нагадаємо, за версією слідства, чоловік був затриманий у лютому 2017-го, в Сумах, під час спроби пограбувати банкомат на Хіммістечку. Пострілами з пістолета, він тоді поранив одного з правоохоронців в обличчя, і намагався втекти з грошима на службовому авто поліції охорони, але сам був поранений у ноги іншим правоохоронцем.

Травмованого поліціянта, згодом, звільнили з органів за станом здоров’я. Обвинувачується чоловік за сімома статтями Кримінального кодексу: «замах на злочин», «крадіжка», «розбій», «незаконне поводження зі зброєю», «умисне пошкодження майна», «незаконне заволодіння транспортним засобом» та «посягання на життя правоохоронця».  

Як повідомила речниця прокурора області Наталя Науменко, з розміром покарання у прокуратурі визначаються – у суді тривають дослідження доказів.

Чоловіка звинувачують у пошкодженні іще семи банкоматів на території міста та області з заволодінямі, в період з серпня 2016 по лютий 2017 років,  близько 800 тисячами гривень.

Джерело: sm.suspilne.media