Неповнолітній юнак обікрав будинок пенсіонера-односельця

Майже на сім тисяч гривень майна виніс з хати літнього чоловіка 16-річний хлопець. Працівники Велико-Писарівського відділення поліції з‘ясували: поки пенсіонер їздив до обласного центру, юний односелець проник до його житла та поцупив посуд, велосипед, телевізор та інші речі побутового вжитку.

До дільничного офіцера з заявою про крадіжки з  його обійстя звернувся 65-річний житель одного з сіл Великописарівського району. Невідомий зловмисник цікавився металом, однак «підбирав» й інші побутові речі, котрі мали більш-менш пристойну вартість.

Працівники поліції розпочали кримінальне провадження, в рамках якого провели ряд оперативно-розшукових заходів, і в поле їх зору потрапив місцевий 16-річний юнак.

Як з‘ясувалось пізніше, хлопець, знаючи, що господар поїхав до Сум, увечері зайшов через незачинену городню хвіртку, відчинив вікно біля вхідних дверей будинку, і таким чином проник усередину. Оглянувши чуже житло, юний злодій виніс з хати та сховав неподалік у кущах телевізор, масляний обігрівач, емальовану каструлю, 7 алюмінієвих бідонів, електронасос та підлітковий велосипед. За кілька днів він  збув викрадені речі, а отриманими грошима розпорядився на свій розсуд. За висновками товарознавчих експертиз вартість викраденого сягає майже семи тисяч гривен.

Слідчі кваліфікували дії зловмисника у відповідності з ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка,  поєднана з проникненням до житла), справу направлено на розгляд суду, який і вирішить подальшу долю юнака на найближчі кілька років.

Відділ комунікації поліції Сумської області