Небезпечний наркотичний засіб намагалися передати в Конотопський виправний центр

27 квітня 2019 року, завдяки злагодженим та професіональним діям співробітників оперативної групи державної установи «Конотопський виправний центр (№ 130)» та оперативних співробітників Конотопського ВП ГУНП в Сумській області, було попереджено спробу доставки заборонених предметів на територію установи.

Так, засудженому П. було надано право на короткострокове побачення зі своєю знайомою. Під час проведення побачення молодшим інспектором ВНіБ, який ніс службу в кімнаті надання короткострокових побачень, було помічено, як знайома щось передала вищевказаному засудженому.

Короткострокове побачення було негайно припинено, а засудженого було доставлено до кімнати для проведення обшуку на КПП по пропуску людей. ЧПНУ, ЗЧПНУ та молодшим інспектором ВНіБ було проведено повний особистий обшук засудженого П., під час якого в правій кишені спортивних штанів було виявлено та вилучено поліетиленовий пакунок з рідиною бурого кольору, зовні схожою на особливо небезпечний наркотичний засіб.

За фактом вилучення речовини складені відповідні матеріали та повідомлено до Конотопського ВП ГУПН в Сумській області для прийняття рішення згідно з чинним законодавством України.