Небезпечний для сумчан тролейбус №163 відправили на ремонт

Фото: city.sumy.ua

Протягом декількох днів (з 17-го лютого), небайдужий сумчанин намагався достукатися до відповідальних осіб КП «Електроавтотранс» та Сумського міськвиконкому, з повідомленням про те, що тролейбус №163 експлуатується з грубим порушенням технічного стану автоматичних дверей, які можуть привести до трагедії.

Володимир Ведмедєв повідомляє, що в цьому тролейбусі відбувається неконтрольоване відкриття дверей після початку руху, тобто, після початку руху двері спочатку закриваються, а потім знову відбувається цикл їх відкриття-закриття, і так кожен раз.

Як стверджує чоловік, незважаючи на небезпеку для сумчан, КП «Електроавтотранс» не зняв 163-й тролейбус з маршруту до кінця дня 17-го лютого і не відповів на попередження активіста.

Сьогодні, 19 лютого, КП «Електроавтотранс» повідомили,
що, виявивши несправність у тролейбуса №163, профільна служба підприємства відразу склала відповідний акт та направила документ керівництву завода-виробника. Враховуючи, що термін гарантійного обслуговування тролейбусу не завершився, до Сум з Чернігова прибули представники ТОВ «Еталон Лізинг». Станом на 19 лютого несправність повністю усунена. Наразі фахівці проводять контрольне обстеження «Еталону» перед випуском транспортного засобу в лінію.

????Шановні пасажири!Керівництво КП СМР «Електроавтотранс» доводить до відома, що, виявивши несправність у тролейбуса…

Gepostet von КП СМР "Електроавтотранс" am Dienstag, 19. Februar 2019

Шановні, Олександр Лисенко (Olexandr Lisenko) Войтенко Володимир Андрій Баранов Оксана Кубрак оскільки КП "…

Gepostet von Wlodek Niedzwied am Sonntag, 17. Februar 2019