На Сумщині зупинили контрабанду патронів до РФ

Патрони травматичної дії виявлено у громадянина України, який прямував у напрямку Російської Федерації. Повідомляє Головне Управління ДФС у Сумській області.

Днями, на митного посту «Катеринівка», працівниками Сумської митниці ДФС було зупинено автомобіль «Mercedes-Benz GLS350», на якому в Росію їхав громадянин України.

Власник зазначеного транспортного засобу обрав формою проходження митного контролю «зелений коридор».  Але, під час проведення огляду автомобіля, в салоні було виявлено 10 патронів травматичної дії калібру 9 мм, які відкрито лежали без ознак приховування.

Зазначені патрони обмежені до переміщення через митний кордон відповідно до п.п. 8.1, 8.9 Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, яка затверджена наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21.08.1998 року №622.

На правопорушника складено протокол про порушення митних правил згідно ст.471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю», патрони вилучено та передано для  подальшої експертизи та прийняття правового рішення.