На Сумщині знайшли два артилерійські снаряди часів Другої світової війни

Ілюстративне фото

Два артилерійські снаряди часів Другої світової війни вчора виявили жителі Ямпільського та Недригайлівського району в лісосмугах, поблизу населених пунктів. Аби убезпечити себе та інших від небезпечних наслідків, викликали працівників поліції.

На вказані місця відразу виїхали працівники поліції. Біля знайдених боєприпасів, а саме біля артилерійськиих снарядів 30 мм та 122 мм калібру виставили охорону до прибуття працівників саперного підрозділу Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. Після чого їх знешкодили.

Поліція і надалі застерігає громадян бути обережними при виявленні боєприпасів чи вибухових речовин і не забувати, що старі боєприпаси й досі становлять серйозну небезпеку. Та нагадують: в разі виявлення вибухонебезпечного пристрою, забороняється до нього наближатись, пересувати його або брати в руки, розряджати, кидати, бити по ньому, розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмети, забирати його і нести додому чи в інші багатолюдні місця. Не підпускайте до знайденого інших людей, особливо дітей. Про боєприпаси чи інші знайдені вибухонебезпечні предмети негайно повідомляйте правоохоронців за номером «102».

Відділ комунікації поліції Сумської області