На Сумщині знайшли боєприпаси часів Другої світової війни

За минулі вихідні до поліції надійшли два повідомлення про виявлення на Сумщині старих боєприпасів. Небезпечні знахідки підлягають обережному вилученню, та знищенню на полігоні. Повідомляє RegioNews-Суми за інформацією відділу комунікації поліції Сумщини.

Вчора до Путивльського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі, неподалік від села Волокитине, громадяни, що займаються пошуком металу, виявили 11 мінометних мін калібру 50 мм, одну гранату РГД та два артилерійських снаряди калібру 150 мм. За твердженням місцевих, під час Другої світової війни тут тривали жорстокі бої.

А у полі, на відстані півтора кілометри від села Сонячне Охтирського району    було знайдено 76-міліметровий артилерійський снаряд. На місцях виявлення боєприпасів виставлено охорону поліції до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Поліція нагадує громадянам, що у разі виявлення будь-де зброї, боєприпасів, чи інших вибухонебезпечних предметів, не варто їх торкатися, піднімати чи пересувати. Необхідно відмітити чи запам’ятати місце знахідки, відійти на безпечну відстань та викликати поліцію.