На Сумщині знайдено 7 артилерійських снарядів, мінометна міна та 50-кілограмова авіабомба

До Ямпільського відділення поліції звернулась 44-річна жителька району. Вона повідомила, що недалеко від залізної дороги знаходиться старий боєприпас. На вказане місце негайно виїхали правоохоронці, які підтвердили, що знахідкою жінки є не що інше, як 50-кілограмова авіабомба. Радіус розльоту уламків від якої після вибуху сягає півтора кілометра

А в Сумському районі в лісосмузі на відстані близько трьох кілометрів від села Шпилівка  та в полі, на відстані одного кілометра від села Водолаги, жителями були знайдені два артилерійські снаряди калібру 152 мм. Біля села  Битиця, в полі, було виявлено 80-ти міліметрову міну.

До Глухівських правоохоронців звернувся голова одного з сіл району з повідомленням про те, що недалеко від села виявлені  артилерійські снаряди. Прибувши на місце події правоохоронці зафіксували сім артилерійських снарядів калібру 125 мм.

Біля всіх виявлених боєприпасів, до прибуття працівників саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту управління МНС для подальшого їх знешкодження, виставили  поліцейську охорону.

А працівники поліції  звертаються  до громадян з проханням, бути пильними та обачними в разі виявлення небезпечних предметів, боєприпасів  тощо.  Пам’ятайте, що  будь-які боєприпаси є вкрай небезпечними та непередбачуваними в своїй дії. Тому, для убезпечення від наслідків себе і оточуючих,  про них негайно повідомляйте до поліції за номером «102».

Відділ комунікації поліції Сумської області