На Сумщині жінка намагаючись придбати через сайт «ОLX» дитячий стілець була одурена шахраями

Правоохоронці розшукують афериста та закликають громадян бути обережними та передбачливими під час придбання товару через мережу Інтернет.

До Роменського відділу поліції за допомогою звернулася 32-річна роменчанка. Заявниця розповіла: підшукуючи оголошення про продаж стільчика для годування для своєї малечі, вона на одному з сайтів Всесвітньої мережі натрапила на вигідну пропозицію. Зателефонувала за вказаним оголошенням, аби дізнатися більше інформації.

Продавець попередив, що угода купівлі-продажу відбудеться після повного перерахунку грошей за товар і продиктував необхідні реквізити. Нічого не підозрюючи, покупець перерахувала на вказаний номер банківської картки 1200 гривень. Однак, щойно гроші надійшли на рахунок «продавця», як зв’язок з ним тут же обірвався. 

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1, ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого ведуть пошуки зловмисника.

Правоохоронці вкотре закликають жителів області бути вкрай обачними під час укладання таких угод куплі-продажу через Інтернет. В тому разі, коли товар все ж таки вирішено придбати, то краще заздалегідь умовитися про оплату покупки після її отримання. І якщо продавець наполягає на передоплаті, це привід замислитися, – можливо, ви спілкуєтесь з шахраєм. В цьому разі краще відмовитися від покупки, і пошукати іншу пропозицію. Будьте передбачливі, і вам не доведеться стати жертвою шахраїв.

Відділ комунікації поліції Сумської області