На Сумщині займалися адаптацією пенсіонерів до нових соціальних умов

З метою сприяння адаптації пенсіонерів до нових соціальних умов та задля залучення старшого покоління в сучасне життя суспільства, спеціалісти юстиції разом з працівниками територіального центру соціального обслуговування, впроваджуючи соціально-педагогічну послугу «Університет ІІІ віку», зустрілися з громадянами поважного віку, які мешкають у селі Нижня Сироватка. Про це повідомляє прес-служба Управління юстиції Сумської області.

Під час занять правого факультету фахівці юстиції спілкувалися з присутніми на різні теми, зокрема про право на спадкування, пільги та виплати дітям Другої світової війни, порядок виїзду за кордон батьків з неповнолітніми дітьми, особливості виборчих прав та виборчих процедур, а також про новели, які відбулися у законодавстві.

Повідомляється, що собливу увагу у пенсіонерів викликала ініційована Мін’юстом правопросвітницька кампанія «Я маю право на виконання рішення суду!». Так, правники детально розповіли слухачам про роботу державних виконавців та особливості добровільного виконання рішень суду.

«Виконавець – не колектор, а представник високоефективної, відкритої професії, який в ході своєї роботи захищає право кожного громадянина на вчасне виконання рішення суду, виконуючи таким чином соціальну роль у суспільстві», – зазначила під час заходу заступник начальника Управління державної виконавчої служби юстиції Сумщини Марина Рудь.