На Сумщині затримали чоловіка, який слідував до Росії по чужому паспорту

Учора в пункті контролю для залізничного сполучення «Хутір-Михайлівський» прикордонники Сумського загону виявили українця, який намагався перетнути державний кордон з чужим паспортним документом.

Під час здійснення оформлення потягу сполученням «Кишинів-Москва» прикордонники виявили громадянина України, який під час здійснення прикордонного контролю надав для перевірки паспорт громадянина України, який викликав сумніви у прикордонного наряду щодо приналежності пред’явленого документа даній особі. 

У подальшому за результатами перевірки документа було підтверджено, що наданий громадянином паспорт йому не належить. Крім цього, правоохоронці виявили ознаки переклейки першої та другої вікових фотокарток.

Наразі чоловіка затримано до 3-х діб для встановлення особи та з’ясування усіх обставин припиненого правопорушення. Також попередньо з’ясовано, що на даний час відносно нього тривають кримінальні провадження за ч. 2 ст. 186 (грабіж), ч. 2 ст. 187 (розбій) КК України та у відношенні нього обрано запобіжний захід – підписка про невиїзд.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України на громадянина складені адміністративні матеріали за ст. 204-1 КУпАП. Крім того, до компетентних правоохоронних органів буде направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Підготував Роман Ткач