На Сумщині засуджено банкіра, який привласнював кошти клієнтів

За участі прокуратури Сумської області Сумським апеляційним судом переглянуто рішення суду першої інстанції, яким начальника районного відділення банку було засуджено до 4 років позбавлення волі за привласнення коштів з кредитних карток жителів Білопільського району.

Нагадуємо, що засуджений мав доступ до кредитних карток клієнтів банку та з жовтня 2016 року по травень 2017 року знімав гроші з їх рахунків, внаслідок чого на них нараховувались відсотки за невиплату кредитів. Загальна сума коштів, якими заволодів вже колишній начальник відділення, становить майже 200 тис. грн. Потерпілими визнано 13 осіб.

Банкір повністю визнав свою провину в привласненні коштів, продав власну квартиру та частково відшкодував збитки потерпілим. Апеляційний суд врахував всі пом’якшуючі обставини та ухвалив рішення, відповідно до якого обвинуваченого визнано винним за ч. 2 та 3 ст. 191 (привласнення майна службовою особою), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України та призначено покарання у виді 4 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, контролем за використання коштів у готівковій та безготівковій формі та їх обігом на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності на строк 3 роки.