На Сумщині зареєстровано 53 надзвичайних події

За минулий тиждень на території області зареєстровано 53 надзвичайних події. Внаслідок пожеж 2 людини загинуло, ще 2 — травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 14 будівель, 3 одиниці автотракторної техніки. 

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 64 оперативних виїзди. Під час ліквідації пожеж врятовано 12 людей, 21 будівлю та 3 одиниці автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму більше 2 млн. 300 тис. грн.

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 126 боєприпасів часів Другої світової війни.  В області значно зросла кількість пожеж. У першу чергу це пов’язане із загоряннями сухої рослинності.

Такі пожежі можуть спричинити не лише до займання розташованих поруч лісів, будівель, а й навіть до травмування та загибелі людей. Тому застерігаємо, не спалюйте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та у лісах і дотримуйтесь правил пожежної безпеки. При виявленні ознак пожежі у природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».