На Сумщині зареєстровано 2861 закордонний автомобіль

22 лютого 2019 року в Україні завершився пільговий режим розмитнення авто на єврономерах. З 23 лютого всі автомобілі на іноземних номерах реєструються за повною ставкою акцизного податку.

Протягом трьох місяців, починаючи з 26 листопада 2018 року, в Україні діяли зміни до Податкового та Митного кодексів щодо зниження акцизу на легкові автомобілі із-за кордону. Розмитнити авто можна було за зниженою на 50 відсотків ставкою акцизного податку.

У цей період митники Сумщини щоденно реєстрували від 70 до 90 декларацій на пільгове розмитнення. Загалом зареєстровано 2861 закордонний автомобіль. До державного бюджету надійшло більше ніж 165,8 млн. гривень. Повідомляє Прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Проте, не зважаючи на шалені оберти кампанії з розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, не всі власники встигли скористатися пільговим режимом.

Починаючи з 23 лютого таким громадянам потрібно платити повну вартість за розмитнення авто, а після 23 травня, на тих, хто не пройде реєстрацію чекають штрафи.