На Сумщині зареєстровано 145 надзвичайних подій

Ілюстративне фото/ДСНС України

За минулий тиждень на території області зареєстровано 145 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж загинула одна людина, 3 – травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 72 будівлі, 1 одиницю автотракторної техніки. Про це сьогодні, 13 квітня, повідомили в управлінні ДСНС України у Сумській області.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 148 оперативних виїздів. Під час ліквідації пожеж врятовано 116 будівель, 3 одиниці автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму більше 11 млн. 470 тис. грн.

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 10 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлені на території області.

Шановні громадяни! Рятувальники наголошують, у даний період значно зросла небезпека пожеж у природних екосистемах, тому будьте максимально відповідальними. Пам’ятайте, суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а загоряння може швидко поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Служба порятунку закликає вас не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків!