На Сумщині за тиждень зареєстровано 1575 небезпечних подій

За минулий тиждень на території області зареєстровано 1575 небезпечних подій. Внаслідок пожеж загинула 1 людина, ще 2 – травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 21 будівлю, 5 одиниць автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 94 оперативних виїзди. Під час ліквідації пожеж врятовано 3 людини, 41 будівлю, 4 одиниці автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму 7 млн. 123 тис. грн.
Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 20 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлені на території області.

Як свідчить статистика, значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Тому рятувальники вкотре застерігають населення, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем.

Інша небезпека, це пожежі у природних екосистемах, які можуть спричинити до знищення лісових насаджень, будівель, та навіть до травмування та загибелі людей. Тому застерігаємо, не спалюйте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та дотримуйтесь правил пожежної безпеки у лісах. При виявленні ознак пожежі у природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку «101»!