На Сумщині за рік повністю відремонтовано приміщення однієї станції екстреної медичної допомоги та п’ятьох підстанцій

Про це повідомив директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій Александренко.

«Адміністрація закладу піклується про створення належних умов для праці та відпочинку своїх співробітників не лише в Сумах, а й в усіх районах, – зазначив Анатолій Александренко. – Так, повністю відремонтовано приміщення Шосткинської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, Лебединської, Середино-Будської, Краснопільської, Глухівської, Тростянецької підстанцій. Окрім цього, у Глухові та Лебедині здійснено ремонтні роботи в гаражах. Виконано капітальний ремонт у пункті постійного базування бригад с. Вороніж Шосткинської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги».

Також, за його словами, для багатьох станцій і підстанцій заклад  придбав мікрохвильові печі, електрочайники, праски тощо. Для якісного прання спецодягу підприємство закупило 17 пральних машин-автоматів. В адміністративному приміщенні оновлено частину комп’ютерної та офісної техніки. Наприкінці 2020 року Центром за власні кошти придбано 24 автомобілі швидкої допомоги, які у повному обсязі оснащені медичним обладнанням.

«Не секрет, що в Центрі, як і в багатьох лікувальних закладах, через низькі заробітні плати, при великому навантаженні та високій відповідальності, досить актуальною залишається кадрова проблема. Ми постійно працюємо над її вирішенням, – додав Анатолій Александренко. –  Велику увагу приділяємо профорієнтаційній роботі, налагодили тісну співпрацю з Медичним інститутом СумДУ, удосконалили навчальний процес для медичних працівників Центру. А головне – підвищились зарплати працівників, значно покращились їхні умови праці та відпочинку. І як результат: за рік плинність кадрів серед медичних працівників скоротилась на 36%, а серед водіїв – удвічі».