На Сумщині за минулу добу 1 боєприпас знешкоджено, ще 2 виявлено

25 вересня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 76-мм артилерійського снаряду. Небезпечну знахідку раніше виявили у смт. Вороніж Шосткінського району. Боєприпас знаходився біля місцевої водойми на відстані 200-м від житлових будинків.

25 вересня о 08:31, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предметів схожих на боєприпаси, що знаходиться в полі поблизу с. Василівка Роменського району. Небезпечними знахідками виявилися дві Фугасні авіаційні бомби (ФАБ-50).

На місці виявлення правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух.

Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».