На Сумщині викрито підприємця, який у змові з іншими особами розтратив майно підприємства

Прокуратура Сумської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розтрати майна. Відомості до ЄРДР внесені за ч. 4 ст. 191 КК України.

Встановлено, що майно одного з державних підприємств спиртової галузі з вересня 2019 року передано на відповідальне зберігання ФОП у рамках виконавчого провадження щодо стягнення боргових зобов’язань із підприємства.

Однак вказаний підприємець замість належного зберігання майна, залучивши інших осіб, у тому числі керівництво та співробітників заводу, з метою протиправного збагачення здійснював його розтрату, зокрема демонтував декілька кілометрів залізничних рейок та перевозив їх у місця приймання металобрухту в м. Охтирка. У подальшому демонтоване майно підприємства реалізовувалось зацікавленим суб’єктам, переважно в інші регіони.

Сьогодні, 20 грудня 2019 року, слідчими та оперативними підрозділами ГУНП в Сумській області проведено 9 санкціонованих обшуків у фігурантів провадження, під час яких вилучено рейки, документацію тощо.

На даний час досудове слідство триває, встановлюється коло осіб, причетних до протиправної діяльності та сума збитків.

Прес-служба прокуратури області