На Сумщині виявили склад боєприпасів часів Другої світової війни

Справжнє сховище небезпечних боєприпасів земля «виштовхнула» на поверхню у Роменському районі. Загальна кількість боєприпасів у ньому  налічує 3 артилерійських снаряди,  26 мінометних мін та 24 детонатори до мін.

До Роменського відділу поліції надійшло повідомлення від працівників вибухотехнічної служби МНС м. Ромни про те, що під час планової перевірки території, в лісовому масиві, знайдено схованку старих боєприпасів, що лишилися з  часів Другої світової війни. Негайно прибувши на вказане місце, правоохоронці виявили 3 артилерійських снарядів 45 мм, 26 мінометних мін 50 мм та 24 детонатори до мін. Всі ці предмети знаходились на відстані лише в півтори кілометра від найближчого населеного пункту. Також вдалось встановити, що в районі місця знахідки під час  війни були розміщені військові склади.

Невідомо, які б наслідки могли бути в результаті випадкової детонації складу чи  коли б боєприпаси потрапили до рук випадкової людини або дітей. Тож правоохоронці закликають громадян бути обережними та обачними під час перебування в лісі та в інших природних зонах. І при виявленні подібних «знахідок» в жодному разі їх не чіпати. Слід запам’ятати та позначити яскравим предметом те місце, де вони знаходяться, відійти на безпечну відстань та відразу зателефонувати на «102».

Відділ комунікації поліції в Сумській області