На Сумщині вогнеборці виявили тіла 2 людей

8 травня о 2:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Комарівка Глухівського району. На гасіння направили добровільну пожежну команду із сусіднього с. Уланове. Також, подолавши відстані у 28 км. та 44 км., на місце виклику прибули відділення 38-го державного пожежно-рятувального посту із смт Есмань та 19-ї державної пожежно-рятувальної частини із районного центру. 

?

Оскільки будинок та прибудова до нього були дерев’яними, вогонь дуже швидко поширився на значну площу та утворилось сильне задимлення. Також ускладнювало ситуацію те, що для забезпечення безперебійної подачі води на гасіння автоцистерни довелось направляти для дозаправки від водонапірної башти, яка знаходилась на відстані 5 км. від місця пожежі — у с. Уланове. Під час ліквідації пожежі у будинку вогнеборці виявили тіла двох людей. 

О 4:25 спільними зусиллями рятувальникам та сільським пожежним вдалось локалізувати загоряння. Та щоб повністю його приборкати довелось використати майже 25 т. води. О 6:30 пожежу ліквідували.

Всього на гасіння було залучено від Державної служби України з надзвичайних ситуацій — 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки, від добровільної пожежної команди — 2 працівника та 1 одиниця техніки.

?

На місці працювала слідчо-оперативна група. Загиблими виявились — господарка будинку 1939 р.н. та її син 1964 р.н. За попередніми висновками фахівців, припустима причина загоряння — необережність під час паління. 

На Сумщині в поточному році у пожежах вже загинуло 24 людини. Причини цих випадків різні та наслідки одні — втрачені життя. Давайте разом зупинимо страшну статистику — дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Управління ДСНС України у Сумській області