На Сумщині відбулися змагання на першість ГУНП з практичної стрільби серед поліцейських підрозділів області

Змагання відбулися в трьох категоріях – особистій жіночій першості, особистій чоловічій першості та в командному заліку.

У змаганнях з практичної стрільби брали участь представники та команди підрозділів апарату ГУНП, структурних та територіальних підрозділів поліції Сумщини. Привітав учасників начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в області Сергій Терещенко.

«Сьогоднішні змагання покажуть нам не тільки влучних та вправних стрільців, а й тих, хто чітко витримує внутрішню дисципліну,  хто не боїться труднощів і, не зважаючи на великі навантаження у службі, постійно самовдосконалюється, — зазначив Сергій Терещенко. —  А тому щиро бажаю всім учасникам бути цілеспрямованими, не здаватися перед невдачами, досягати  найвищих вершин у спорті і, звичайно, яскравих перемог!»

Після короткого інструктажу з техніки безпеки при поводженні зі зброєю, учасники приступили до змагань.

Турнір видався «гарячим» на емоції та враження. Відтак, кожне влучне попадання у мішень віталось захопленими вигуками та оплесками, самі ж стрільці з гумором коментували  власні промахи.

Врешті решт, по результатам змагань суддівська колегія розподілила призові місці наступним чином:

ІІІ місце в особистій першості серед жінок посіла Анісімова Наталія (Сумський районний відділ поліції); ІІ місце в особистій першості серед жінок завоювала Костенко Тетяна (РПСПОП „Суми”); Найвищу сходинку п‘єдесталу в особистій першості серед жінок залишила за собою Іванченко Олена (Конотопський відділ поліції)

«Бронзу» у чоловіків виборов  Мищишин Ігор (УКЗ ГУНП); «срібло» — у Бойка Дмитра (управління „КОРД”);  «золото» — у Печенюка Дмитра (УІАП ГУНП).

В командному заліку  ІІІ місце виборола команда Конотопського ВП. Другу сходинку п‘єдесталу завоювала команда  УКЗ ГУНП. Перше місце заслужено посіла команда Управління „КОРД”.

Вітаємо колег з перемогами та бажаємо нових досягнень і перемог.

Відділ комунікації поліції Сумської області